204289

AXEL HOLMSTRÖM, portträtt, olja, signerad

Bud: 400 kr
25 jan 19:12
Utropspris: 800 kr

Axel Holmström (1870-1954), konstnär samt uppfinnare. 93x57cm. Mindre skda i nedre väsntra hörnet. Märken, krackelyr.

  • 16 januari 2022 kl. 23:16:28
    139986 (400 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 23:14:13
    139986 (350 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 15:45:05
    110076 (225 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 22:54:27
    139986 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:33:00
    90329 (125 kr)