140719

BÄNK, 1900-tal

Bud: 2 000 kr
Utropspris: 400 kr

Längd 128 cm. Höjd 45 cm. Bruksslitage, färgbortfall.

  • 1 mars 2020 kl. 20:50:45
    128201 (2 000 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:50:45
    98070 (2 000 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:49:37
    128201 (1 900 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:49:37
    98070 (1 800 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:48:57
    128201 (1 700 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:48:57
    98070 (1 600 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:47:09
    98070 (1 500 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:47:09
    128201 (1 450 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:45:21
    98070 (1 400 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:44:16
    128201 (1 350 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:43:42
    98070 (1 300 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:43:42
    128201 (1 300 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 16:32:53
    98070 (1 250 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 16:32:22
    128201 (1 200 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 16:32:22
    98070 (1 200 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 16:20:39
    128201 (850 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 12:33:04
    98070 (800 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 00:31:55
    128947 (750 kr)
  • 28 februari 2020 kl. 12:02:08
    128888 (700 kr)
  • 27 februari 2020 kl. 16:09:10
    98070 (650 kr)
  • 27 februari 2020 kl. 14:59:39
    125259 (600 kr)
    100178 (600 kr)
  • 26 februari 2020 kl. 16:38:53
    125259 (550 kr)
    98070 (500 kr)
  • 26 februari 2020 kl. 16:38:44
    98070 (475 kr)
    125259 (450 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 17:40:19
    98070 (425 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 13:50:39
    105557 (400 kr)
    110206 (375 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 13:23:29
    105557 (350 kr)
    128265 (325 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 22:29:08
    128265 (250 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 19:43:03
    120747 (225 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 19:42:56
    125259 (200 kr)
    120747 (175 kr)
  • 20 februari 2020 kl. 21:47:50
    125259 (150 kr)
  • 20 februari 2020 kl. 21:39:43
    114823 (125 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 18:02:50
    105557 (100 kr)