178712

BÄNK, furu, 1900-talets mitt

Bud: 300 kr
Avslutat 13 april 19:16
Utropspris: 600 kr

67 x 31 cm. Höjd 55 cm. Bruksslitage.

  • 13 april 2021 kl. 19:11:34
    96968 (300 kr)
  • 13 april 2021 kl. 19:11:24
    114957 (275 kr)
  • 13 april 2021 kl. 19:11:24
    96968 (250 kr)
  • 12 april 2021 kl. 09:54:25
    114957 (225 kr)
  • 9 april 2021 kl. 19:26:15
    121057 (200 kr)
  • 9 april 2021 kl. 11:58:26
    91140 (175 kr)
  • 9 april 2021 kl. 11:58:26
    91154 (175 kr)
  • 8 april 2021 kl. 06:37:42
    91140 (150 kr)
  • 8 april 2021 kl. 06:37:42
    90835 (125 kr)
  • 6 april 2021 kl. 21:15:29
    90835 (100 kr)