170907

BÄNK, rokokostil, 1900-tal

Bud: 450 kr
Avslutat 25 januari 19:14
Utropspris: 400 kr

Bredd 75 cm. Höjd 50 cm. Bruksslitage.

  • 25 januari 2021 kl. 19:12:18
    136276 (450 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 19:04:59
    106263 (425 kr)
  • 25 januari 2021 kl. 10:26:00
    112288 (400 kr)
  • 23 januari 2021 kl. 21:28:39
    117174 (375 kr)
  • 23 januari 2021 kl. 14:43:49
    112288 (350 kr)
  • 21 januari 2021 kl. 14:50:19
    117174 (325 kr)
  • 20 januari 2021 kl. 12:27:42
    93256 (300 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 21:26:27
    106491 (275 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 12:54:54
    117174 (250 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 22:10:52
    134376 (225 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 12:27:46
    117174 (200 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 12:27:43
    90329 (175 kr)
    117174 (175 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 18:01:22
    90329 (150 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 00:31:27
    119463 (125 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 22:07:15
    106263 (100 kr)