114279

BÖRJE SANDELIN etsning, signerad

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 2/65. 22x14,5cm.

  • 16 mars 2019 kl. 18:39:46
    121639 (275 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45:58
    121289 (250 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45:51
    115112 (225 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45:51
    121289 (225 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45:31
    115112 (200 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45:31
    121289 (175 kr)
  • 14 mars 2019 kl. 18:07:25
    115112 (150 kr)
  • 7 mars 2019 kl. 19:06:14
    121289 (125 kr)
  • 7 mars 2019 kl. 19:06:14
    120563 (125 kr)
  • 3 mars 2019 kl. 12:50:04
    121289 (100 kr)