114279

BÖRJE SANDELIN etsning, signerad

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 2/65. 22x14,5cm.

  • 16 mars 2019 kl. 18:39
    121639 (275 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45
    121289 (250 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45
    115112 (225 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45
    121289 (225 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45
    115112 (200 kr)
  • 16 mars 2019 kl. 11:45
    121289 (175 kr)
  • 14 mars 2019 kl. 18:07
    115112 (150 kr)
  • 7 mars 2019 kl. 19:06
    121289 (125 kr)
  • 7 mars 2019 kl. 19:06
    120563 (125 kr)
  • 3 mars 2019 kl. 12:50
    121289 (100 kr)