129953

BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-tal

Bud: 400 kr
Utropspris: 2 000 kr

Längd 195 cm. Bruksslitage, någon fläck.

  • 23 oktober 2019 kl. 13:49:49
    120126 (400 kr)
    110590 (375 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 13:49:46
    120126 (350 kr)
    110590 (325 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 11:49:49
    120126 (300 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:23:37
    110590 (275 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 20:46:30
    120126 (250 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 20:46:20
    90329 (225 kr)
    120126 (225 kr)
  • 16 oktober 2019 kl. 20:46:05
    90329 (200 kr)
    120126 (175 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 01:39:56
    90329 (150 kr)
  • 10 oktober 2019 kl. 19:27:57
    119463 (125 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 06:23:45
    119531 (100 kr)