109883

BAJONETT, 1900-talets andra hälft

Bud: 275 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 31 cm. Slitage

  • 15 januari 2019 kl. 21:06:26
    93393 (275 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 07:31:45
    109731 (250 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 13:37:51
    99457 (225 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 13:37:40
    92021 (200 kr)
    99457 (175 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 20:14:26
    92021 (150 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 20:14:26
    93393 (125 kr)
  • 3 januari 2019 kl. 18:43:49
    92021 (100 kr)