137211

BAKFORMAR, 2 st, koppar, 1800/1900-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 200 kr

1 st höjd 11 cm, diameter 23 cm. 1 st höjd 3 cm, diameter 11,5 cm. Stora formen lagad/lödad i botten. Trots det perforerad. Ärg, bruksslitage

  • 19 januari 2020 kl. 01:30:18
    99038 (125 kr)
  • 18 januari 2020 kl. 17:28:34
    117518 (100 kr)