98922

BAR, 5 delar, 1900-talets senare del

Bud: 650 kr
Utropspris: 800 kr

Barens längd 116 cm, djup 58 cm, höjd 110 cm. Barskiva högra del något slagen. Bruksslitage, några fläckar, slagmärke. 4 st stolar. Höjd 83 cm.

  • 28 augusti 2018 kl. 21:53:12
    97109 (650 kr)
  • 28 augusti 2018 kl. 21:12:15
    106738 (600 kr)
  • 23 augusti 2018 kl. 14:58:20
    110000 (550 kr)
  • 21 augusti 2018 kl. 20:55:09
    100345 (500 kr)
  • 21 augusti 2018 kl. 19:55:43
    110000 (475 kr)
  • 20 augusti 2018 kl. 22:55:05
    105281 (450 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 19:13:58
    110000 (425 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 19:13:50
    100345 (400 kr)
    110000 (400 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 19:13:43
    100345 (375 kr)
    110000 (350 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 19:13:36
    100345 (325 kr)
    110000 (300 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 19:13:29
    100345 (275 kr)
    110000 (250 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 19:13:20
    100345 (225 kr)
    110000 (200 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 19:13:14
    100345 (175 kr)
    110000 (150 kr)
  • 19 augusti 2018 kl. 08:53:51
    100345 (125 kr)
  • 16 augusti 2018 kl. 14:24:46
    110000 (100 kr)