162555

BARBIE, 3 st, i originalkartong, Mattel

Bud: 200 kr
Slutar 23 oktober 21:48
Utropspris: 400 kr

Visst slitage/skador på kartong. Aldrig uppackade.

  • 14 oktober 2020 kl. 19:50:27
    131755 (200 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 07:31:40
    133605 (175 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 20:43:22
    131755 (150 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 19:49:47
    127100 (125 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 14:18:11
    131755 (100 kr)