203789

BARBORD med 5 STOLAR, 1900-talets slut

Bud: 150 kr
Avslutat 18 januari 20:32
Utropspris: 1 200 kr

Bord och stolar höj- och sänkbara. Bordets Ø 70 cm. Bruksslitage, märken.

  • 16 januari 2022 kl. 13:26:12
    131476 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 21:46:33
    125602 (125 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 18:20:14
    107257 (100 kr)