143009

BARBRO FORSLUND, 'Tak i Paris', akvatintsetsning

Bud: 500 kr
Utropspris: 500 kr

22 x 24 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:41:13
    107410 (500 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:48
    124055 (475 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:42
    107410 (450 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:42
    124055 (450 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:37
    107410 (425 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:37
    124055 (400 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:32
    107410 (375 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:32
    124055 (350 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:23
    107410 (325 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:39:23
    124055 (300 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:19:41
    107410 (275 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:19:41
    124269 (250 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:54:59
    107410 (225 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 18:54:59
    124269 (200 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 23:14:58
    124269 (150 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 17:27:12
    122800 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 21:08:40
    124269 (100 kr)