140959

BARNBYRÅ, 1900-talets första del

Bud: 375 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 50cm, 40x22cm. Slitage, skador. Lagat ben.

  • 2 mars 2020 kl. 19:49:58
    123379 (375 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 14:47:28
    127075 (350 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 12:57:43
    123379 (325 kr)
  • 29 februari 2020 kl. 23:46:55
    100353 (300 kr)
    128814 (300 kr)
  • 29 februari 2020 kl. 22:02:55
    100353 (275 kr)
  • 29 februari 2020 kl. 22:02:44
    123379 (250 kr)
    100353 (225 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 12:11:46
    123379 (200 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 12:11:42
    128814 (175 kr)
    123379 (175 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 19:14:35
    128814 (150 kr)
  • 24 februari 2020 kl. 18:47:47
    123379 (125 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 10:02:24
    128740 (100 kr)