153012

BARNSTOL, 1800-tal

Bud: 475 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 50 cm. Sitthöjd 26 cm. Bruksslitage.

  • 7 juli 2020 kl. 20:20:19
    120115 (475 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 20:20:19
    120695 (450 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 20:18:36
    120115 (425 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 20:18:36
    120695 (400 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 00:48:43
    120115 (375 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:57:05
    103895 (350 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:57
    120115 (325 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:57
    103895 (325 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:50
    120115 (300 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:50
    103895 (275 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:45
    120115 (250 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:45
    103895 (225 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:34
    120115 (200 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:56:34
    103895 (175 kr)
  • 3 juli 2020 kl. 21:16:33
    120115 (150 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 18:18:47
    105126 (125 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 21:34:59
    1555 (100 kr)