153013

BARNSTOL, 1800-tal

Bud: 250 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 53 cm. Sitthöjd 28 cm. Bruksslitage.

  • 7 juli 2020 kl. 18:55:49
    120115 (250 kr)
  • 7 juli 2020 kl. 18:55:49
    103895 (225 kr)
  • 6 juli 2020 kl. 19:16:09
    103895 (200 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 17:09:41
    123196 (175 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 16:57:41
    103895 (150 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 22:49:27
    90637 (125 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 22:06:54
    90886 (100 kr)