131715

BARNSTOL, 1800-tal

Bud: 125 kr
Slutar idag 21:04
Utropspris: 300 kr

Sitthöjd 36 cm. Bruksslitage.

  • 12 november 2019 kl. 20:07:03
    126616 (125 kr)
  • 9 november 2019 kl. 08:53:08
    111534 (100 kr)