112113

BARNSTOL, 1900-talets början

Bud: 700 kr
Utropspris: 1 000 kr

Kombinationsmodell. Brukslitage, något ranglig, spricka på ett mittslå.

  • 12 februari 2019 kl. 20:15:47
    120115 (700 kr)
    91336 (650 kr)
  • 12 februari 2019 kl. 20:09:40
    91336 (500 kr)
    119463 (475 kr)
  • 4 februari 2019 kl. 14:32:18
    119463 (350 kr)
    96128 (325 kr)
  • 4 februari 2019 kl. 14:32:14
    119463 (300 kr)
    96128 (275 kr)
  • 4 februari 2019 kl. 14:32:09
    119463 (250 kr)
    96128 (225 kr)
  • 4 februari 2019 kl. 14:32:05
    119463 (200 kr)
    96128 (175 kr)
  • 1 februari 2019 kl. 21:22:18
    119463 (150 kr)
    93395 (125 kr)
  • 31 januari 2019 kl. 16:24:26
    119463 (100 kr)