121785

BARNSTOL, allmoge, 1700/1800-tal

Bud: 225 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 53 cm, sitthöjd 25 cm. Bruksslitage. 1 st träplugg i rygg saknas.

  • 23 juni 2019 kl. 20:32:09
    92326 (225 kr)
  • 23 juni 2019 kl. 20:32:09
    114139 (200 kr)
  • 23 juni 2019 kl. 17:27:46
    114139 (150 kr)
  • 23 juni 2019 kl. 04:53:20
    121958 (125 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 22:49:35
    93687 (100 kr)