178721

BARNSTOL, allmoge, 1800-tal

Bud: 650 kr
Avslutat 13 april 19:34
Utropspris: 600 kr

Höjd 69 cm. Sitthöjd 36 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 10 april 2021 kl. 09:18:17
    132867 (650 kr)
  • 10 april 2021 kl. 09:18:06
    124190 (600 kr)
  • 10 april 2021 kl. 09:18:06
    132867 (600 kr)
  • 9 april 2021 kl. 22:11:19
    124190 (550 kr)
  • 9 april 2021 kl. 22:11:19
    132867 (500 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:26:27
    132867 (400 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:26:27
    140719 (375 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:26:13
    132867 (350 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:26:13
    140719 (325 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:26:04
    132867 (300 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:26:04
    140719 (275 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:25:53
    132867 (250 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:25:53
    140719 (225 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:25:40
    132867 (200 kr)
  • 7 april 2021 kl. 16:25:40
    140719 (175 kr)
  • 4 april 2021 kl. 23:40:25
    132867 (150 kr)
  • 4 april 2021 kl. 23:40:25
    124744 (125 kr)
  • 4 april 2021 kl. 13:33:27
    132867 (100 kr)