170140

BARNVAGN, 1900-talets mitt

Bud: 300 kr
Avslutat 15 januari 21:22
Utropspris: 500 kr

Längd ca 120 cm. Bruksslitage, skador.

  • 15 januari 2021 kl. 17:35:59
    134669 (300 kr)
    136252 (275 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 17:35:49
    134669 (250 kr)
    136252 (225 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 10:04:39
    134669 (200 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 20:39:33
    136252 (175 kr)
    131755 (150 kr)
  • 11 januari 2021 kl. 06:57:48
    136252 (125 kr)
  • 6 januari 2021 kl. 04:42:50
    124542 (100 kr)