170682

BAROCKSKRIN, år 1725, med vapensköld

Bud: 12 500 kr
Slutar 31 januari 19:58
Utropspris: 8 000 kr

29x26cm. Höjd 20,5cm. Rikt utskuren reliefdekor, ut- och invändigt. Med lådor och fack samt lönnfack (se bild) Skador och slitage. Ett gångjärn saknar fäste, andra gångjärnet med nyare spik. Insida med originaltapet.

  • 18 januari 2021 kl. 22:30:44
    102599 (12 500 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 22:30:07
    98210 (12 000 kr)
    102599 (12 000 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 22:29:40
    98210 (11 500 kr)
    102599 (11 000 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 20:42:30
    98210 (10 000 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 20:42:10
    102599 (9 750 kr)
    98210 (9 500 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 20:41:54
    102599 (9 250 kr)
    98210 (9 000 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 20:41:02
    102599 (8 750 kr)
    98210 (8 500 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 19:58:16
    102599 (8 250 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 19:58:15
    98210 (8 000 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 19:57:19
    98210 (7 750 kr)
    102599 (7 500 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 18:18:15
    98210 (6 750 kr)
  • 17 januari 2021 kl. 18:18:07
    102599 (6 500 kr)
    98210 (6 250 kr)
  • 14 januari 2021 kl. 09:32:23
    102599 (6 000 kr)
  • 14 januari 2021 kl. 09:31:43
    102599 (4 800 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 20:22:28
    90887 (275 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 12:58:47
    125602 (250 kr)
  • 13 januari 2021 kl. 11:29:58
    90329 (225 kr)