97718

BARSKÅP 1960-tal, teak

Bud: 1 100 kr
Utropspris: 2 000 kr

96x42cm, höjd 140cm. Bruksslitage, ett skadat ben. Spegelinredning.

  • 10 augusti 2018 kl. 19:59
    106384 (1 100 kr)
  • 7 augusti 2018 kl. 09:33
    112463 (1 050 kr)
  • 5 augusti 2018 kl. 20:48
    90934 (1 000 kr)
  • 5 augusti 2018 kl. 08:39
    112463 (700 kr)
  • 5 augusti 2018 kl. 08:39
    90934 (600 kr)
  • 5 augusti 2018 kl. 08:39
    112463 (650 kr)
  • 29 juli 2018 kl. 23:09
    90934 (600 kr)
  • 29 juli 2018 kl. 23:09
    90934 (400 kr)