107904

BELLMANSSTOLAR, ett par, 1900-talets första del

Bud: 300 kr
Utropspris: 1 200 kr

Höjd 91 cm. Sitthöjd 47 cm. Smärre bruksslitage.

  • 9 december 2018 kl. 23:04
    93466 (300 kr)
  • 9 december 2018 kl. 19:38
    119279 (275 kr)
  • 7 december 2018 kl. 16:38
    106491 (250 kr)
  • 5 december 2018 kl. 22:43
    119708 (100 kr)