199405

BENGT LANDIN, färglitografi, signerad

Bud: 175 kr
Avslutat 26 november 20:56
Utropspris: 500 kr

Upplaga 141/250. Ca 51x68cm.

  • 24 november 2021 kl. 16:16:31
    127613 (175 kr)
  • 18 november 2021 kl. 15:56:42
    131853 (150 kr)
    144216 (125 kr)
  • 17 november 2021 kl. 23:34:33
    131853 (100 kr)