121387

BENGT-OLLE OLDINGER olja på duk, signerad

Bud: 250 kr
Slutar idag 19:32
Utropspris: 1 500 kr

65x81cm.

  • 16 juni 2019 kl. 16:01:52
    117174 (250 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 16:01:48
    98328 (225 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 16:01:48
    117174 (225 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 16:01:44
    98328 (200 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 16:01:44
    117174 (175 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 16:01:40
    98328 (150 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 16:01:40
    117174 (125 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 13:04:44
    98328 (100 kr)