107905

BERGÈRE, Louis XV-stil, 1900-talets första del

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 200 kr

Skuren dekor, pälsspik, blommig klädsel, lös sittplymå. Höjd 94 cm. Smärre bruksslitage.

  • 10 december 2018 kl. 16:17
    109506 (800 kr)
  • 9 december 2018 kl. 14:29
    119757 (750 kr)
  • 9 december 2018 kl. 14:28
    93355 (700 kr)
  • 9 december 2018 kl. 14:28
    119757 (650 kr)
  • 9 december 2018 kl. 14:27
    93355 (600 kr)
  • 9 december 2018 kl. 14:27
    119757 (550 kr)
  • 8 december 2018 kl. 03:31
    93355 (500 kr)
  • 7 december 2018 kl. 14:04
    119279 (350 kr)
  • 7 december 2018 kl. 14:04
    119721 (275 kr)
  • 7 december 2018 kl. 14:04
    119279 (325 kr)
  • 7 december 2018 kl. 14:04
    119721 (275 kr)
  • 7 december 2018 kl. 14:04
    119279 (300 kr)
  • 6 december 2018 kl. 18:51
    119721 (275 kr)
  • 6 december 2018 kl. 00:05
    104357 (250 kr)
  • 5 december 2018 kl. 20:51
    119463 (125 kr)