158137

BERGSMANSYXA, 17/1800-tal

Bud: 2 000 kr
Avslutat 20 september 20:06
Utropspris: 5 000 kr

Käpp i trä med mässingshuvud samt fot. Präglad med monogram "G" på klacken samt graverad "EW" längs sidan. Senare skaft. Längd ca 80cm. Slitage.

  • 20 september 2020 kl. 19:59:55
    95243 (2 000 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:59:48
    111700 (1 900 kr)
    95243 (1 900 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:45:37
    111700 (1 800 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:43:50
    95243 (1 700 kr)
  • 20 september 2020 kl. 19:34:09
    111700 (1 600 kr)
  • 18 september 2020 kl. 08:21:34
    95243 (1 500 kr)
  • 18 september 2020 kl. 08:21:28
    90887 (1 450 kr)
    95243 (1 400 kr)
  • 15 september 2020 kl. 21:32:09
    90887 (1 350 kr)
  • 13 september 2020 kl. 15:04:34
    93564 (1 300 kr)
  • 13 september 2020 kl. 10:13:48
    90887 (1 250 kr)
    134096 (1 200 kr)
  • 13 september 2020 kl. 10:13:19
    90887 (1 150 kr)
    134096 (1 100 kr)
  • 3 september 2020 kl. 20:23:28
    90887 (1 050 kr)
    134710 (1 000 kr)
  • 3 september 2020 kl. 20:23:11
    134710 (800 kr)
    90887 (750 kr)
  • 2 september 2020 kl. 16:14:47
    134710 (475 kr)
    91140 (450 kr)
  • 2 september 2020 kl. 12:51:43
    134710 (425 kr)
    95243 (400 kr)
  • 2 september 2020 kl. 12:51:21
    95243 (325 kr)
    134710 (300 kr)
  • 2 september 2020 kl. 07:45:55
    95243 (175 kr)
  • 2 september 2020 kl. 00:32:01
    131151 (150 kr)
  • 1 september 2020 kl. 21:19:45
    99343 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 19:35:50
    102941 (100 kr)