125029

BERNT JONASSON olja på duk, signerad

Bud: 2 100 kr
Utropspris: 3 000 kr

120x148cm.

  • 25 augusti 2019 kl. 14:38:07
    124848 (2 100 kr)
    120135 (2 000 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 01:43:38
    120135 (1 600 kr)
  • 24 augusti 2019 kl. 21:33:04
    124848 (1 500 kr)
  • 24 augusti 2019 kl. 08:02:08
    120135 (900 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 17:28:19
    123822 (850 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 23:25:30
    111600 (800 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:47:59
    124685 (225 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 19:51:57
    93246 (200 kr)