125029

BERNT JONASSON olja på duk, signerad

Bud: 850 kr
Slutar 25 augusti 19:10
Utropspris: 3 000 kr

120x148cm.

  • 15 augusti 2019 kl. 17:28:19
    123822 (850 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 23:25:30
    111600 (800 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:47:59
    124685 (225 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 19:51:57
    93246 (200 kr)