203263

BERTA HANSSON, "Erik", litografi, signerad

Bud: 375 kr
Avslutat 15 januari 19:11
Utropspris: 600 kr

Upplaga 31/100. 28x20cm.

  • 15 januari 2022 kl. 19:09:29
    94394 (375 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:06:53
    90927 (350 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:06:07
    94394 (325 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:05:29
    90927 (300 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:04:42
    94394 (275 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:04:31
    118649 (250 kr)
    94394 (225 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 09:49:47
    118649 (200 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 13:15:55
    129485 (175 kr)
  • 10 januari 2022 kl. 18:27:45
    118649 (150 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 09:27:57
    94394 (125 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 14:31:53
    118649 (100 kr)