143007

BERTIL LYBECK, etsning, signerad, 1:a tryck

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

14 x 12,5 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 26 mars 2020 kl. 02:25:51
    110076 (125 kr)
  • 14 mars 2020 kl. 17:07:31
    110764 (100 kr)