158139

BESTICKSUPPSÄTTNING, 36 dlr, silver, GAB

Bud: 4 600 kr
Avslutat 20 september 20:10
Utropspris: 5 000 kr

Matgafflar 10st längd 18.5cm, matknivar 10st längd 21cm, desertgafflar 8st längd 14cm, desertknivar 8st längd 18cm. Vikt gafflar 680g, vikt knivar inklusive rostfria blad 1250g. 1980/1990-tal. Smärre bruksslitage.

  • 15 september 2020 kl. 18:34:56
    120115 (4 600 kr)
    132666 (4 500 kr)
  • 12 september 2020 kl. 22:32:05
    132666 (4 100 kr)
    120115 (4 000 kr)
  • 7 september 2020 kl. 16:52:46
    132666 (3 100 kr)
  • 7 september 2020 kl. 16:52:17
    90213 (3 000 kr)
    132666 (3 000 kr)
  • 7 september 2020 kl. 16:51:50
    90213 (2 600 kr)
    132666 (2 500 kr)
  • 7 september 2020 kl. 16:51:27
    90213 (2 100 kr)
    132666 (2 000 kr)
  • 7 september 2020 kl. 16:51:07
    90213 (1 600 kr)
    132666 (1 500 kr)
  • 5 september 2020 kl. 07:14:44
    90213 (1 050 kr)
  • 4 september 2020 kl. 20:17:30
    117003 (1 000 kr)
    134064 (1 000 kr)
  • 4 september 2020 kl. 20:17:19
    117003 (950 kr)
    134064 (900 kr)
  • 3 september 2020 kl. 00:20:48
    117003 (650 kr)
    128557 (600 kr)
  • 2 september 2020 kl. 17:53:32
    117003 (550 kr)
    119033 (500 kr)
  • 2 september 2020 kl. 17:53:07
    117003 (375 kr)
    119033 (350 kr)
  • 2 september 2020 kl. 17:49:00
    117003 (325 kr)
    119033 (300 kr)
  • 1 september 2020 kl. 23:10:34
    117003 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 16:35:52
    119468 (100 kr)