119296

BESTICKUPPSÄTTNING, 138 delar, silver, 'Chippendale', GAB

Bud: 8 500 kr
Slutar 26 maj 19:24
Utropspris: 20 000 kr

I uppsättningen ingår: 12st matgafflar längd 20cm, 12st matknivar längd 24cm, 12st matskedar längd 20.5cm, 12st gafflar längd 17.5cm, 12st knivar längd 21cm, 12st skedar längd 18cm, 12st desertgafflar längd 14.5cm, 12st dessertknivar längd 17.5cm, 12st teskedar längd 12cm, 12st fiskgafflar längd 17.5cm, 12st fiskknivar längd 20.5cm, 6st uppläggningsbestick längd 12.5-22cm. Vikt, exklusive knivar, 3850g. Smärre bruksslitage, repor. Monograms graverade.

  • 14 maj 2019 kl. 18:12
    120305 (8 500 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 18:12
    93507 (8 250 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 22:07
    120305 (1 900 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 22:07
    93331 (1 800 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:45
    120305 (1 700 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:45
    93331 (1 600 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:45
    120305 (1 500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 19:45
    93331 (1 450 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:38
    120305 (750 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:38
    93331 (700 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:17
    93331 (350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:17
    91345 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:17
    93331 (300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:17
    91345 (275 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:17
    93331 (250 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:17
    91345 (225 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:16
    93331 (200 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:16
    91345 (175 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:28
    93331 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:28
    122954 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:15
    93331 (100 kr)