125069

BESTICKUPPSÄTTNING, 138 delar, silver, 'Chippendale', GAB

Bud: 8 000 kr
Slutar 25 augusti 20:32
Utropspris: 20 000 kr

I uppsättningen ingår: 12st matgafflar längd 20cm, 12st matknivar längd 24cm, 12st matskedar längd 20.5cm, 12st gafflar längd 17.5cm, 12st knivar längd 21cm, 12st skedar längd 18cm, 12st desertgafflar längd 14.5cm, 12st dessertknivar längd 17.5cm, 12st teskedar längd 12cm, 12st fiskgafflar längd 17.5cm, 12st fiskknivar längd 20.5cm, 6st uppläggningsbestick längd 12.5-22cm. Vikt, exklusive knivar, 3850g. Smärre bruksslitage, repor. Monograms graverade.

  • 13 augusti 2019 kl. 12:34:50
    91653 (8 000 kr)
    90948 (7 750 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 14:56:41
    91653 (7 500 kr)
    109053 (7 250 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 14:56:20
    91653 (5 250 kr)
    109053 (5 000 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 14:56:00
    91653 (4 100 kr)
    109053 (4 000 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 14:55:47
    91653 (3 300 kr)
    109053 (3 200 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 14:55:24
    91653 (2 600 kr)
    109053 (2 500 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 13:48:38
    91653 (650 kr)
    93331 (600 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 08:14:58
    93331 (325 kr)
    112629 (300 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 04:26:37
    112629 (125 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 23:15:01
    123694 (100 kr)