137320

BEVERLOO CORNEILLE färglitografi, signerad

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 2 000 kr

Upplaga 184/250, 66x51cm, oramad, märken och smuts efter rullning. 2019-bg68397-p21

  • 25 januari 2020 kl. 16:19:17
    127784 (1 200 kr)
  • 25 januari 2020 kl. 10:20:03
    118973 (1 150 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:45:39
    127784 (1 100 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:45:24
    93507 (1 050 kr)
    127784 (1 000 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 06:29:04
    93507 (950 kr)
    127784 (900 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 05:53:42
    93507 (850 kr)
    127784 (800 kr)
  • 12 januari 2020 kl. 23:56:04
    93507 (700 kr)
    110076 (650 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 19:59:17
    93507 (225 kr)
    97736 (200 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 16:06:24
    97736 (100 kr)