137323

BEVERLOO CORNEILLE färglitografi, signerad

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 2 000 kr

Upplaga 32/200, 50x40cm, oramad, märken och smuts efter rullning. 2019-bg68397-p55

  • 26 januari 2020 kl. 19:27:53
    127784 (1 200 kr)
  • 25 januari 2020 kl. 10:20:52
    118973 (1 150 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:46:45
    127784 (1 100 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:46:36
    93507 (1 050 kr)
    127784 (1 000 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:46:27
    93507 (800 kr)
    127784 (750 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 06:29:32
    93507 (475 kr)
    127784 (450 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 05:54:23
    93507 (425 kr)
    127784 (400 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 20:00:33
    93507 (225 kr)
    97736 (200 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 16:06:59
    97736 (100 kr)