137323

BEVERLOO CORNEILLE färglitografi, signerad

Bud: 1 100 kr
Slutar 26 januari 19:28
Utropspris: 2 000 kr

Upplaga 32/200, 50x40cm, oramad, märken och smuts efter rullning. 2019-bg68397-p55

  • 17 januari 2020 kl. 17:46:45
    127784 (1 100 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:46:36
    93507 (1 050 kr)
    127784 (1 000 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:46:27
    93507 (800 kr)
    127784 (750 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 06:29:32
    93507 (475 kr)
    127784 (450 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 05:54:23
    93507 (425 kr)
    127784 (400 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 20:00:33
    93507 (225 kr)
    97736 (200 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 16:06:59
    97736 (100 kr)