137329

BEVERLOO CORNEILLE färglitografi, signerad

Bud: 1 150 kr
Slutar 26 januari 19:40
Utropspris: 2 000 kr

Upplaga 1/200, 45x78cm, oramad, märken och smuts efter rullning. 2019-bg68397-p56

  • 19 januari 2020 kl. 01:26:53
    120866 (1 150 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:30:05
    127784 (1 100 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:29:51
    93507 (1 050 kr)
    127784 (1 050 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 17:29:35
    93507 (1 000 kr)
    127784 (950 kr)
  • 17 januari 2020 kl. 05:55:19
    93507 (900 kr)
    127784 (850 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 20:54:56
    93507 (650 kr)
    123491 (600 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 22:40:26
    93507 (550 kr)
    116466 (500 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 08:32:37
    93507 (375 kr)
    123904 (350 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 08:32:33
    93507 (325 kr)
    123904 (300 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 08:32:24
    93507 (275 kr)
    123904 (250 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 20:03:23
    93507 (225 kr)
    97736 (200 kr)
  • 11 januari 2020 kl. 16:08:53
    97736 (100 kr)