149206

BIRGER HALLING, olja på duk, monogramsignerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 600 kr

32x40cm. Duken senare uppklistrad på pannå.

  • 24 maj 2020 kl. 18:40:12
    91140 (125 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 17:41:13
    110076 (100 kr)