121410

BIRGER WELANDER, Uppsala-motiv, olja på pannå, signerad

Bud: 150 kr
Utropspris: 400 kr

45x60cm.

  • 17 juni 2019 kl. 16:05:10
    119677 (150 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 00:44:12
    117702 (125 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 09:41:29
    119677 (100 kr)