203286

BIRGER WELANDER, vy mot Uppsala, olja på pannå, signerad

Bud: 150 kr
Avslutat 15 januari 19:56
Utropspris: 400 kr

28,5x69cm.

  • 15 januari 2022 kl. 18:01:22
    92128 (150 kr)
  • 12 januari 2022 kl. 19:00:12
    125216 (125 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 22:28:58
    110000 (100 kr)