112433

BLOMBORD, mahogny, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Slutar imorgon 19:16
Utropspris: 300 kr

56x37 cm, höjd 64 cm. Bruksslitage.

  • 9 februari 2019 kl. 10:14
    112130 (100 kr)