112433

BLOMBORD, mahogny, 1900-talets första del

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

56x37 cm, höjd 64 cm. Bruksslitage.

  • 16 februari 2019 kl. 18:02:48
    93489 (125 kr)
  • 9 februari 2019 kl. 10:14:37
    112130 (100 kr)