203274

BLOMSTERSTILLEBEN, signerade Wiberg, olja på duk, 2st

Bud: 425 kr
Avslutat 15 januari 19:32
Utropspris: 400 kr

39x30cm samt 46x36cm. Den större lös från ram.

  • 15 januari 2022 kl. 19:22:39
    126589 (425 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:22:25
    127185 (400 kr)
    126589 (400 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 19:22:07
    127185 (375 kr)
    126589 (350 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 09:07:17
    127185 (325 kr)
  • 7 januari 2022 kl. 09:07:17
    107435 (300 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 09:02:17
    127185 (275 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 09:02:17
    107435 (250 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 09:02:01
    127185 (225 kr)
  • 6 januari 2022 kl. 09:02:01
    107435 (200 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 21:09:47
    127185 (175 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 16:41:57
    107435 (150 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 14:28:03
    93439 (125 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 13:54:50
    107435 (100 kr)