143673

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 dlr, 1900-talets första del

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 2 000 kr

Blyinfattade fönster, två delar varav ena månformat. Mått per fönster ca 185 x 97 cm / 56 x 97 cm. Bruksslitage, skador kan förekomma.

  • 23 mars 2020 kl. 23:47:43
    106491 (1 000 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 18:03:19
    99687 (500 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 13:58:23
    125602 (475 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:34:55
    125602 (225 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 11:23:06
    125635 (200 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 11:21:45
    125635 (100 kr)