143674

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 dlr, 1900-talets första del

Bud: 0 kr
Utropspris: 2 000 kr

Blyinfattade fönster, två delar varav ena månformat. Mått per fönster ca 185 x 97 cm / 56 x 97 cm. Bruksslitage, skador kan förekomma.

  • 21 mars 2020 kl. 18:03:54
    99687 (550 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 18:03:48
    99687 (500 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:35:48
    125602 (225 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 11:23:36
    125635 (200 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 11:21:26
    125635 (100 kr)