143675

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 dlr, 1900-talets första del

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 2 000 kr

Blyinfattade fönster, två delar varav ena månformat. Mått per fönster ca 185 x 97 cm / 56 x 97 cm. Bruksslitage, skador kan förekomma.

  • 23 mars 2020 kl. 23:48:46
    106491 (1 000 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 23:48:37
    106491 (800 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 14:12:01
    108859 (550 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 18:04:53
    99687 (500 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:36:07
    125602 (125 kr)
  • 19 mars 2020 kl. 11:20:59
    125635 (100 kr)