143677

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 dlr, 1900-talets första del

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 2 000 kr

Blyinfattade fönster, två delar varav ena månformat. Mått per fönster ca 185 x 97 cm / 56 x 97 cm. Bruksslitage, skador kan förekomma.

  • 28 mars 2020 kl. 17:25:56
    109734 (1 000 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 18:05:53
    99687 (550 kr)
  • 21 mars 2020 kl. 18:05:42
    99687 (500 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 18:36:40
    125602 (125 kr)
  • 20 mars 2020 kl. 17:14:49
    119468 (100 kr)