149598

BLYINFATTADE FÖNSTER, 2 dlr, 1900-talets första del

Bud: 650 kr
Utropspris: 2 000 kr

Blyinfattade fönster, två delar varav ena månformat. Mått per fönster ca 185 x 97 cm / 56 x 97 cm. Bruksslitage, skador kan förekomma.

  • 25 maj 2020 kl. 23:01:18
    106491 (650 kr)
  • 25 maj 2020 kl. 13:07:07
    114233 (600 kr)
  • 24 maj 2020 kl. 08:30:15
    122976 (550 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 04:14:16
    97736 (500 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 04:14:16
    130639 (500 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 04:12:59
    97736 (425 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 04:12:59
    130639 (400 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:29:30
    97736 (375 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:29:30
    128006 (350 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:29:17
    128006 (325 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 20:29:17
    97736 (300 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:41:54
    128006 (125 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:35:26
    119468 (100 kr)