125061

BOCKBORD, 1700/1800-tal

Bud: 2 200 kr
Slutar 25 augusti 20:16
Utropspris: 6 000 kr

Furu. Längd 181 cm. Bredd 74 cm. Höjd 78 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 18 augusti 2019 kl. 16:35:49
    93732 (2 200 kr)
    106491 (2 100 kr)
  • 16 augusti 2019 kl. 23:13:51
    106491 (1 800 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 21:48:17
    93732 (1 700 kr)
  • 13 augusti 2019 kl. 14:10:56
    97779 (1 600 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 15:59:34
    120739 (1 500 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 15:57:50
    113844 (1 450 kr)
    120739 (1 450 kr)
  • 11 augusti 2019 kl. 16:14:10
    113844 (1 050 kr)
    97885 (1 000 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 19:35:04
    97885 (850 kr)
    93246 (800 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 19:53:52
    93246 (375 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 19:53:52
    112463 (350 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 19:33:36
    112463 (125 kr)
  • 9 augusti 2019 kl. 15:58:44
    120747 (100 kr)