204196

BOJAN, Kina, 1800/1900-tal

Bud: 250 kr
Slutar imorgon 21:08
Utropspris: 600 kr

Nagg botten- samt toppkant. Höjd 16 cm.

  • 20 januari 2022 kl. 21:47:33
    125753 (250 kr)
  • 17 januari 2022 kl. 17:13:35
    97885 (225 kr)
    110590 (200 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 18:12:52
    97885 (175 kr)
    90329 (150 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 16:21:35
    90329 (125 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 14:01:23
    93256 (100 kr)