140338

BOJAN, orientalisk, 1800-tal

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 14 cm. Minimalt nagg undertill.

  • 22 februari 2020 kl. 20:39:29
    114764 (1 050 kr)
    112310 (1 000 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 20:39:15
    114764 (950 kr)
    112310 (900 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 20:39:03
    114764 (850 kr)
    112310 (800 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 10:16:16
    114764 (750 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 16:00:55
    93256 (700 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 08:50:28
    90854 (650 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 08:50:18
    93256 (600 kr)
    90854 (550 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 08:50:11
    93256 (500 kr)
    90854 (475 kr)
  • 18 februari 2020 kl. 01:02:29
    93256 (450 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 23:26:25
    128151 (425 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 15:57:05
    93256 (400 kr)
    128151 (375 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 15:57:03
    93256 (350 kr)
    128151 (325 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 15:57:00
    93256 (300 kr)
    128151 (275 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 15:56:58
    93256 (250 kr)
    128151 (225 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 15:56:55
    93256 (200 kr)
    128151 (175 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 15:56:52
    93256 (150 kr)
    128151 (125 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 23:08:35
    93256 (100 kr)